Bireysel Rehberlik

Bireysel hizmetlerin özünü; kendini ve kim olduğunu arayanlarla, çıktığı yolculukta zihni ile yüzleşerek içsel çatışmalarının seslerini duyabilmek isteyen, aynı zamanda bireysel ve profesyonel yaşantısında kuracağı ilişkilerde nitelikli iletişim kurabilmeyi ve anlamlı diyaloglar üretebilmeyi özleyenler için şifalı sohbetler oluşturmaktadır.

Odağına insan doğasının çeşitliliğini koyduğumuz bu çalışmalar, özümüzle bağlantıya geçebilmek, en derin insani ihtiyaçlarımıza dair farkındalık geliştirebilmek, ve netice olarak, tüm bunları anlamlı bir diyalog dili ve biçimi ile diğerine aktarmayı deneyimlemeye vesile olmayı amaçlar.

Sohbetler 1.5 saat sürmekte ve sohbet paylaşımcısının kendisini ferah, huzurlu ve azami seviyede güvende hissetmesine vesile olabilecek bir ortam sağlanması, ayrıca paylaşacağı bilgilerin mutlak gizliliği prensibi ile hareket edilmektedir.

Önemle vurgulamak isterim ki; bu sohbetler, paylaşımcının çizdiği sınırlara saygı çerçevesinde, ihtiyaçları ile odaklı olarak “5D ve İhtiyaçların Dili” yaklaşımı üzerinden Farkındalık – İhtiyaçlar Hiyerarşisi – İletişim temelleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sohbetler, asla bir terapi seansı olmadığı gibi, herhangi bir psikolojik yada terapötik yaklaşımın üstünde yada bu nitelikteki bir seansın ikamesi değildir.